Lokal użytkowy Bielsko – Biała ulica Rynek 4

Print Friendly, PDF & Email

cena: 343.8 zł/mc18 zł/m2

Opis nieruchomości

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej oferuje do wynajęcia w trybie konkursu ofert lokal użytkowy położony na bielskim Rynku  przy ul. Rynek 4 a w Bielsku-Białej. Wejście do lokalu z arkad budynku. 

Bardo dobra oferta dla osób poszukujących lokalu w ścisłym centrum Bielska-Białej. Propozycja skierowana głównie dla osób prowadzących działalność – lokal idealny na działalność handlowo – usługową.

Lokal składa się z 1 pomieszczenia, które jest wyjątkowo łatwe do aranżacji.  Lokal jest ogrzewany i posiada instalację elektryczną. W lokalu brak jest instalacji wod-kan. Pomieszczenie wc  jest wspólne w korytarzu  budynku. 

Lokal w stanie dobrym. Zasadnym byłoby dostosowanie lokalu użytkowego pod przyszłą działalność przez przyszłego najemcę. Lokal położony na parterze w arkadach budynku, wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy.

Podana cena za lokal jest ceną netto i nie uwzględnia opłat za media oraz podatku od nieruchomości.

Regulamin konkursu ofert wraz z innymi aktualnymi ofertami wynajmu lokali użytkowych dostępny jest na stronie internetowej: www.zgm.eu

W celu uzyskania szczegółowych informacji o lokalu oraz ustalenia daty jego oględzin, proszę o kontakt pod numerem telefonu 726 500 004, 530 093 067. 

Szczegóły

Powierzchnia 19.10 m²
Przeznaczenie lokalu usługowa

Dział odpowiedzialny: Lokale Użytkowe i Windykacja.

Telefon: 726 500 004, 530 093 067

Zobacz dziennik zmianZamknij dziennik zmian
Data
Autor wytwarzający informację
Rodzaj zmiany
2023-08-31
Joanna Więcław-Kowalcze
Wytworzenie treści
Data:
Dokonujący zmian:
Wydział:
Rodzaj zmiany:
2023-05-12, 13:53
Regina Lubisz
Administracja Domów Mieszkalnych
Dodanie informacji