Redakcja - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej

Redakcja

Print Friendly, PDF & Email

Zespół redakcyjny strony BIP oraz serwisu internetowego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.

 

Imię i Nazwisko Tematyka E-mail Telefon
Sebastian Kiecza Administrator skiecza@zgm.eu 33 4990 699
Krzysztof Badaczewski Administrator kbadaczewski@zgm.eu 33 4990 698
Grzegorz Mikler Zamówienia Publiczne gmikler@zgm.eu 33 4990 601
Dorota Czerska – Sokołowska Zamówienia Publiczne dczerska@zgm.eu 33 4990 608
Agata Chomczyńska Zamówienia Publiczne achomczynska@zgm.eu 33 4990 603
Dominika Niewdana Zamówienia Publiczne dniewdana@zgm.eu 33 4990 633
Joanna Kolaszyńska Zamówienia Publiczne jkolaszynska@zgm.eu 33 4757 724
Natalia Juraszek Zamówienia Publiczne njuraszek@zgm.eu 33 4757 725
Iwona Wąsik Nabór pracowników iwasik@zgm.eu 33 4990 630
Danuta Grochal Prawo, informacje BIP dgrochal@zgm.eu 33 4990 615
Jolanta Lach Księgowość, budżet jlach@zgm.eu 33 4990 610
Danuta Augustyn Sprawozdawczość, majątek daugustyn@zgm.eu 33 4990 651
Katarzyna Lis Sprawy mieszkaniowe lis@zgm.eu 33 4990 620
Marta Michalik Sprawy mieszkaniowe mmichalik@zgm.eu 33 4990 622
Anna Skalla Sprawy lokali użytkowych i windykacji askalla@zgm.eu 33 4990 646
Izabela Frączek Wynajem lokali użytkowych i garaży ifraczek@zgm.eu 33 4990 644
Małgorzata Zontek Sprawy eksploatacji budynków i terenów mzontek@zgm.eu 33 4990 670
Grażyna Czekierda Sprawy eksploatacji budynków i terenów gczekierda@zgm.eu 33 4990 672
Piotr Krupiński Sprawy eksploatacji budynków i terenów pkrupinski@zgm.eu 33 4990 673
Roman Pawlas Inwestycje i remonty rpawlas@zgm.eu 33 4990 667
Przemysław Jarco Ochrona i udostępnianie danych osobowych pjarco@zgm.eu 33 4990 690