Redakcja - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej

Redakcja

Print Friendly, PDF & Email

Zespół redakcyjny strony BIP oraz serwisu internetowego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.

 

Imię i NazwiskoTematykaE-mailTelefon
Grzegorz WójcikKierownik Działu Informatyki i Rozliczeńgwojcik@zgm.eu33 4990 695
Sebastian KieczaAdministratorskiecza@zgm.eu33 4990 699
Krzysztof BadaczewskiAdministratorkbadaczewski@zgm.eu33 4990 698
Grzegorz MiklerZamówienia Publicznegmikler@zgm.eu33 4990 601
Jolanta RocławskaZamówienia Publicznejroclawska@zgm.eu33 4990 602
Dorota Czerska – SokołowskaZamówienia Publicznedczerska@zgm.eu33 4990 608
Agata ChomczyńskaZamówienia Publiczneachomczynska@zgm.eu33 4990 603
Magdalena ZabostZamówienia Publicznemzabost@zgm.eu33 4990 609
Dominika NiewdanaZamówienia Publicznedniewdana@zgm.eu33 4990 633
Joanna KolaszyńskaZamówienia Publicznejkolaszynska@zgm.eu33 4757 724
Natalia JuraszekZamówienia Publicznenjuraszek@zgm.eu33 4757 725
Iwona WąsikNabór pracownikówiwasik@zgm.eu33 4990 630
Danuta GrochalPrawo, informacje BIPdgrochal@zgm.eu33 4990 615
Jolanta LachKsięgowość, budżetjlach@zgm.eu33 4990 610
Danuta AugustynSprawozdawczość, majątekdaugustyn@zgm.eu33 4990 651
Katarzyna LisSprawy mieszkaniowelis@zgm.eu33 4990 620
Marta MichalikSprawy mieszkaniowemmichalik@zgm.eu33 4990 622
Anna SkallaSprawy lokali użytkowych i windykacjiaskalla@zgm.eu33 4990 646
Izabela FrączekWynajem lokali użytkowych i garażyifraczek@zgm.eu33 4990 644
Małgorzata ZontekSprawy eksploatacji budynków i terenówmzontek@zgm.eu33 4990 670
Grażyna CzekierdaSprawy eksploatacji budynków i terenówgczekierda@zgm.eu33 4990 672
Piotr KrupińskiSprawy eksploatacji budynków i terenówpkrupinski@zgm.eu33 4990 673
Roman PawlasInwestycje i remontyrpawlas@zgm.eu33 4990 667
Przemysław JarcoOchrona i udostępnianie danych osobowychpjarco@zgm.eu33 4990 690