Lokal użytkowy Bielsko – Biała ulica 1 Maja 45

Print Friendly, PDF & Email

cena: 1402 zł/mc

15 zł/m2

Opis nieruchomości

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej oferuje do wynajęcia w trybie konkursu ofert lokal użytkowy przy ul. 1 Maja 45 w Bielsku-Białej.

Bardo dobra oferta dla osób poszukujących lokalu poza ścisłym centrum Bielska-Białej. Propozycja skierowana głównie dla osób prowadzących działalność biurową – lokal idealny na kancelarię prawą albo usługi finansowe.

Lokal składa się z 5 pomieszczeń, które są wyjątkowo łatwe do aranżacji. Jedno z pomieszczeń może służyć na salę konferencyjną ze względu na największy metraż. Pozostałe pomieszczenia mogą być wykorzystane na cele typowo biurowe, jak również mały magazyn czy pokój socjalny dla pracowników. W lokalu znajduje się wc oraz umywalka. Ponadto w lokalu znajdują się szafy zabudowane do wykorzystania przez Przyszłego Najemcę. 

Lokal w stanie dobrym. Zasadnym byłoby pomalowanie ścian przez przyszłego Najemcy poprawienie stanu parkietu. Wejście do budynku poprzez domofon co ogranicza możliwości dostępu do budynku osób nieuprawnionych. 

Podana cena za lokal jest ceną netto i nie uwzględnia opłat za media oraz podatku od nieruchomości.

Regulamin konkursu ofert wraz z innymi aktualnymi ofertami wynajmu lokali użytkowych dostępny jest na stronie internetowej: zgm.eu

W celu uzyskania szczegółowych informacji o lokalu oraz ustalenia daty jego oględzin, proszę o kontakt pod numerem telefonu 726 500 004, 530 093 067

Szczegóły

Powierzchnia 93.45 m²
Przeznaczenie lokalu usługowa

Dział odpowiedzialny: Lokale Użytkowe i Windykacja.

Telefon: 726 500 004, 530 093 067

Zobacz dziennik zmianZamknij dziennik zmian
Data
Autor wytwarzający informację
Rodzaj zmiany
2019-08-12
Krzysztof Tekla
Wytworzenie treści
Data:
Dokonujący zmian:
Wydział:
Rodzaj zmiany:
2023-05-25, 13:06
Joanna Więcław-Kowalcze
Dział Lokali Użytkowych i Windykacji
Dodanie informacji